Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:57

Словенія повністю завершила процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС

25 травня 2015, 17:02

Після ратифікації 13 травня ц.р. Парламентом Республіки Словенії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і погодженням відповідного Закону верхньою палатою словенського парламенту, Президент Словенії Борут Пахор 21 травня ц.р. підписав Указ про оприлюднення Закону РС про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

25 травня ц.р. Закон було опубліковано в Офіційному журналі Республіки Словенія. Згідно статті 4 Закону, він набуває чинності на наступний день після його опублікування.

Таким чином, 26 травня 2015 року Закон РС про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС набирає сили і вважається, що усі внутрішньодержавні процедури, передбачені словенським законодавством, виконано.

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.