Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:51

Посол України в Республіці Словенія М.Бродович провів зустріч з Директором Міжнародного трастового фонду ITF з підвищення рівня безпеки людини Д.Бергантом

26 січня 2017, 10:51

24 січня ц.р. Посол України в Республіці Словенія М.Бродович провів зустріч з Директором  Міжнародного трастового фонду ITF з підвищення рівня безпеки людини Д.Бергантом з метою обговорення перспектив українсько-словенського співробітництва в гуманітарній сфері з використанням можливостей ITF, що стосується реабілітації та лікування українських дітей, постраждалих внаслідок російської агресії на сході України.

Директор ITF Д.Бергант повідомив, що на даному етапі між ITF та Міністерством закордонних справ Республіки Словенія 20 січня 2017 р. підписано відповідні угоди щодо фінансування лікування та реабілітації дітей з України, на реалізацію яких Уряд Словенії виділить відповідні кошти протягом 2017-2018 років:

-      Оздоровлення та психологічна реабілітація в Словенії у 2017-2018 роках чотирьох груп дітей (усього 160 дітей), постраждалих внаслідок конфлікту в Україні;

-      Продовження лікування та фізичної реабілітації дітей, жертв конфлікту в Україні. Проведення наступних фаз протезування та реабілітації дівчинки з України Н.Лафазан.

У свою чергу, Посол України М.Бродович висловив вдячність словенській стороні за розуміння ситуації та допомогу.