Посольство України в Республіці Словенія

3, Київ 00:42

Посол України в Республіці Словенія М.Бродович зустрівся з Генеральним директором Торгово-промислової палати Словенії С.Грібарем Мілічем

10 лютого, 11:43

9 лютого ц.р. Посол України в Республіці Словенія М.Бродович провів зустріч з Генеральним директором Торгово-промислової палати Словенії Само Грібарем Мілічем за участі Голови української частини Українсько-словенської ділової ради О.П.Рогози.

Під час зустрічі Посолом було доведено останню інформацію стосовно загострення безпекової ситуації на сході України, що пов’язано з активізацією російських окупантів на Донбасі, а також щодо актуального стану виконання сторонами Мінських домовленостей з відповідним акцентом на недотриманні Росією та підтримуваними нею бойовиками зобов’язань.

В ході зустрічі обговорено стан українсько-словенського торговельно-економічного співробітництва та досягнуто домовленості щодо організації низки спільних заходів як в Україні, так і в Словенії з економічної тематики, проведення яких надасть значного імпульсу активізації двосторонньої співпраці. Серед заходів на найближчу перспективу заплановано проведення Українсько-словенського бізнес-форуму.

Останні новини

В Любляні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 23 лютого, 12:44

22 лютого ц.р. в рамках заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та третьої річниці подій на Майдані, в Посольстві України в Словенії відбулася дружня зустріч та спільний перегляд документального фільму «Переломний момент. Війна за демократію в Україні» (реж. М.Д.Нарріс, О.Санін).

Декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році | 23 лютого, 12:03

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАГАДУЄ ПРО ОБОВ’ЯЗОК ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ  ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ