Посольство України в Республіці Словенія

6, Київ 19:57

Посол України в Словенії М.Бродович взяв участь у круглому столі щодо безпекових викликів в Європі

06 березня, 12:12

4 березня ц.р. Посол України в Словенії М.Бродович разом з Послом Польщі в РС П. Червінським взяв участь у круглому столі щодо безпекових викликів в Європі, організованому в рамках проведення 17 з’їзду Словенської демократичної молодіжної партії - молодіжного крила опозиційної Словенської демократичної партії.

Під час свого виступу привернув увагу присутніх до реальної ситуації на лінії зіткнення на Донбасі, а також до стану виконання російською стороною Мінських домовленостей.   Наголосив на неприпустимості повернення з РФ до формату “business as usual” чи навіть обговорення можливого послаблення секторальних санкцій до повного виконання російською стороною МД. 

До учасників була також доведена актуальна інформація щодо загострення ситуації на сході України та грубого порушення російськими бойовиками Мінських домовленостей.

 

Останні новини

10 березня 2017 року Україна та Словенія відзначають 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин | 10 березня, 10:17

Саме у цей день 25 років тому у приміщенні Міністерства закордонних справ України відбулося урочисте підписання Протоколу про встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.