Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:51

Посол України в Словенії М.Бродович провів зустріч з депутатами Державних Зборів (Парламенту) РС, головою Комітету з питань закордонної політики Й. Хорватом та головою Комітету з питань оборони Ж. Махнічем

09 березня 2017, 16:00

9 березня ц.р. Посол України в Словенії М.Бродович провів зустріч з депутатами Державних Зборів (Парламенту) РС, головою Комітету з питань закордонної політики Й. Хорватом та головою Комітету з питань оборони Ж. Махнічем, під час якої співрозмовників з використанням відповідних матеріалів було детально поінформовано про реальну ситуацію на лінії зіткнення на Донбасі, а також про стан виконання російською стороною Мінських домовленостей.

Окремо ще раз було обговорено Звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні злочином геноциду Українського народу з метою його розгляду на черговій сесії Державних Зборів РС, а також заплановані заходи з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та РС і проведення в Словенії спільного засідання Українсько-словенської групи дружби.