Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:52

В місті Штанієль, де встановлено погруддя Т.Г.Шевченка, пройшли урочистості, присвячені 203-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

13 березня, 12:29

11 березня ц.р. в рамках урочистих заходів Посол України в Республіці Словенія М.Бродович разом з керівництвом української громадської організації в Словенії Культурним товариством «Любляна-Київ», поклали квіти до погруддя Великого Кобзаря, а також вшанували пам’ять перекладача його творів словенською мовою Йоже Абрама, який народився в Штанієлі.

У заходах також взяли участь керівництво управління культури общини Комен, представники української діаспори Словенії, Хорватії, Італії та словенської громадськості.

Під час заходів пролунали твори Т.Г. Шевченка та декілька пісень у виконанні представників української діаспори з Хорватії.

Посол України в РС М.Бродович звернувся до присутніх з промовою, в якій, зокрема, наголосив на неоціненному значенні творчості Т.Г. Шевченка для сьогодення та висловив впевненість у перемозі українського народу у боротьбі за своє майбутнє у вільній сім’ї  європейських народів.

Напередодні, в Любляні відбулася презентація книжки керівника КТ «Любляна-Київ» А. Гевки під назвою «Тарас Шевченко і Словенія».

Користуючись нагодою, Посольство України в Республіці Словенія висловлює щиру подяку всім, хто долучився до цьогорічного відзначення дня народження Т.Г. Шевченка у Словенії.

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.