Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:38

Посол України в Словенії М.Бродович взяв участь у дебатах на тему «За горизонтом. Об’єднання культурного та креативного секторів. Вірменія. Грузія. Молдова. Україна»

11 квітня 2017, 17:45

10 квітня ц.р. Посол України в Словенії М.Бродович взяв участь у міжнародному заході - дебатах на тему «За горизонтом. Об’єднання культурного та креативного секторів. Вірменія. Грузія. Молдова. Україна», організованого Центром промоції співпраці культурних і креативних секторів за безпосереднього сприяння Представницва Європейської комісії, програми ЄС -«Культура та креатив Східного партнерства» та Міністерства культури Словенії.

Зазначені дебати відкрили чотирьохденну програму навчань в Словенії для 25-ти менеджерів та кураторів культурних програм з країн Східного партнерства -  Вірменії, ГрузіЇ,  Молдови та України. Україна була представлена проект-арт-менеджерами з Києва, Харкова, Дніпра та Херсона.

В ході дискусії Посол, зокрема, надав необхідні роз’яснення щодо рішення СБУ про заборону в’їзду на територію нашої держави представнику від РФ для участі в Євробаченні Ю.Самойловій. Було наголошено, що Україна забезпечуватиме рівні можливості для всіх учасників конкурсу. Необхідною умовою залишається повага до законодавства України. Зазначене рішення СБУ не має жодного політичного забарвлення та продиктоване виключно грубим порушенням Ю.Самойловою законодавства України, а саме незаконним відвіданням тимчасово окупованого Криму.