Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:51

!!!Словенська сторона запрошує до участі в Молодіжному стратегічному форумі в м.Блед (Young Bled Strategic Forum), що відбудеться 1-3 вересня 2017 р. (м.Блед, Словенія)

14 квітня 2017, 17:36

До Посольства України в Республіці Словенія надійшло звернення від МЗС Словенії, в якому словенська сторона запрошує до участі в Молодіжному стратегічному форумі в м.Блед (Young Bled Strategic Forum), що відбудеться 1-3 вересня 2017 р. (м.Блед, Словенія).

Молодіжний стратегічний форум в м.Блед став унікальним місцем зустрічі для різноманітних молодих лідерів, підприємців, блогерів та соціально активних людей, пропонуючи їм платформу поділитися своїм баченням, обмінятися ідеями та контактами.

Цього року до участі у форумі запрошуються молоді фахівці віком 20-35 років, які спеціалізуються на соціальних інноваціях, стартап-підприємствах, а також приватних осіб, що задіяні в різних прискорювачах (акселераторах). Учасниками можуть бути молоді люди з бізнесу, засобів масової інформації, мозкових центрів, урядових та неурядових організацій та ін.

Спеціальна комісія приймає остаточне рішення про учасників. Термін подачі заявок - 31 квітня 2017 р.

Словенська сторона покриває проживання, повний пансіон та транспорт по Словенії.

Більше інформації:

про форум,

- форми для учасників,

- на сайті http://www.bledstrategicforum.org в розділі «Young BSF».