Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 16:15

Верховна Рада України ратифікувала угоду між Україною та Республікою Словенія щодо працевлаштування членів сімей дипломатів

08 червня 2017, 11:34

07 червня ц.р. Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та представництв при міжнародних організаціях.

Проект відповідного закону було розроблено Міністерством закордонних справ України згідно з положеннями частини шостої статті 9 Закону України «Про міжнародні договори України».

Ратифікація Угоди сприятиме подальшій реалізації права на працю, підтримки рівня кваліфікації та отримання можливості для подальшого професійного розвитку членам сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ України в Республіці Словенія, так і навпаки.

Ратифікація зазначеної Угоди дозволить спростити порядок працевлаштування цієї категорії осіб та створити на взаємній основі правові підстави для працевлаштування як членів сімей працівників дипломатичної служби України в Словенії, так і членів сімей персоналу дипломатичних установ Словенії в Україні.