Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:54

Посол України в Словенії М.Бродович провів зустріч з Генеральним секретарем Футбольної асоціації Словенії Марко Вавпетічем

18 липня, 18:52

18 липня ц.р. Посол України в Словенії М.Бродович провів зустріч з Генеральним секретарем Футбольної асоціації Словенії Марко Вавпетічем та начальником відділу міжнародного та юридичного співробітництва Младеном Чічміром, з якими було детально обговорено питання активізації двостороннього співробітництва між футбольними федераціями обох країн, зокрема, шляхом укладення відповідного меморандуму про співпрацю.

Словенською стороною було відзначено вже існуючі добрі відносини з Федерацією футболу України, наголошено на зацікавленості щодо підтримки регулярних контактів з керівництвом ФФУ в питанні організації спільних заходів.

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.