Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:54

Співробітники Посольства України в Словенія відвідали українську дівчинку Наталію Лафазан, яка проходить курс реабілітації в Словенії

24 липня, 17:37

21 липня ц.р. співробітники Посольства України в Республіці Словенія відвідали 12-річну дівчинку з України Наталію Лафазан, яка постраждала під час обстрілу бойовиками м.Маріуполь у серпні 2015 року.

Оптимістично налаштована Наталія розповіла про свої творчі плани на майбутнє, а також про деталі проходження курсу реабілітації та протезування в реабілітаційному центрі «СОЧА» м.Любляна.

Успішні протезування та реабілітація в Словенії Наталії Лафазан стали можливими завдяки підтримці Міжнародного Трастового Фонду (ITF) з підвищення рівня безпеки людини Республіки Словенія та Уряду Словенії.

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.