Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:57

День економічної дипломатії в Словенії

15 вересня, 19:48

15 вересня ц.р. Посол України в Республіці Словенія М.Ф.Бродович взяв участь у Дні економічної дипломатії в Словенії в м.Цельє, який відбувся у рамках ювілейного 50-го Міжнародного торговельного та бізнесового ярмарку.

У рамках заходу Посол провів двосторонні зустрічі з Міністром закордонних справ Словенії К.Ер’явцем та Державним секретарем Міністерства економічного розвитку Словенії А.Кантарутті.

Під час зустрічі було обговорено широкий спектр питань, окрема увага була приділена інтенсифікації двостороннього економічного та інвестиційного співробітництва, а також запланованому на листопад ц.р. візиту словенської бізнес делегації до України.

Сторони відзначили обопільну зацікавленість в зростанні обсягів двосторонньої торгівлі та обговорили можливості проведення спільних заходів економічного спрямування з метою активізації розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Словенією. 

 

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.