Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 04:57

Відкриття постійно діючої експозиції української книги в Словенії

22 вересня, 11:19

21 вересня ц.р. співробітники Посольства України в Республіці Словенія взяли участь у відкритті постійно діючої експозиції української книги, організованої Культурно-освітньою організацією «Рукавичка» під керівництвом О.Мороз.

У заході взяли участь Посол України в Словенії М.Ф.Бродович, депутат Державних Зборів (Парламент) Словенії М.Немец, Почесний консул України в Словенії С.Брезовнік, представники української громади в Словенії, ЗМІ країни акредитації, словенських громадських кіл, а також видавництва "Ранок".

У вітальній промові Посол України М.Ф.Бродович відзначив важливість відкриття експозиції для розвитку та посилення українсько-словенських двосторонніх відносин у культурній сфері.

До організації експозиції та поповнення книжкового арсеналу активно долучилися Почесний консул України в Словенії С.Брезовнік та представники благодійного фонду "Ранок-Україна" харківського видавництва "Ранок". 

 

 

 

 

 

Останні новини

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.