Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 14:41

Посол України в Словенії М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі, організованому Словенською асоціацією міжнародних відносин, на тему «Відносини США-Європа: погляд у майбутнє»

27 вересня 2017, 10:43

26 вересня ц.р. Посол України в Словенії М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі, організованому Словенською асоціацією міжнародних відносин, на тему «Відносини США-Європа: погляд у майбутнє» («U.S. – Europe relations: looking into the future»). Основним доповідачем  на згаданому заході був Посол США в Словенії Брент Хартлі. У круглому столі також взяли участь представники дипкорпусу, акредитованого в Словенії, МЗС Словенії та студенти Люблянського університету.

У рамках заходу було обговорено широке коло питань сучасного стану відносин США-ЄС, особливо у світлі виборчих процесів, які відбулися у Франції та Німеччині. 

Під час обговорення питання сучасних безпекових викликів, значна увага була приділена агресивній зовнішній політиці РФ.

Основні сигнали Посла США в Словенії Б.Хартлі були чіткі та незмінні: не може бути повернення до формату «business as usual» та дискусій щодо зняття санкцій з Росії до повного виконання РФ Мінських домовленостей, а також повернення АР Крим та м.Севастополь Україні. Іншої альтернативи не існує.