Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 16:22

Стаття у виданні Dnevnik щодо Круглого столу "Східне Партнерство: Європейська перспектива для України та Грузії"

15 листопада 2017, 10:48

Головною метою заходу було обговорення спільного стратегічного бачення подальшого розвитку СхП, а також європейських перспектив України та Грузії.

Словенське провідне інтернет-видання Dnevnik опублікувало статтю щодо Круглого столу, який відбувся нещодавно в Любляні "Східне Партнерство: Європейська перспектива для України та Грузії".

Захід був організований Посольством України та Посольством Грузії в Словенії за сприянням Словенського панєвропейського руху, участь у якому взяло більше 50 представників політичних та ділових кіл.

Під час свого виступу Посол України М.Бродович окрему увагу приділив ініціативі 3-х країн – «тріо-документ», який визначає спільне стратегічне бачення України, Грузії та Молдови подальшого розвитку ініціативи СхП на період до 2020 р., зокрема перехід від політичного діалогу до практичної співпраці.

Посол також підкреслив, що ЄС має «тримати свої двері відчиненими» для того, щоб будь-яка європейська держава мала змогу вступила до Союзу, оскільки розширення є одним із ключових елементів зовнішньої політики організації.

Джерело (словенською мовою).