Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 16:07

Посол України М.Ф.Бродович провів зустріч з Президентом Національної Ради (Верхня палата Парламенту) Словенії Алоїжем Ковшцою

07 березня, 13:55

7 березня ц.р. Посол України М.Ф.Бродович провів зустріч з Президентом Національної Ради (Верхня палата Парламенту) Словенії Алоїжем Ковшцою.

Під час зустрічі словенську сторону було детально поінформовано про рішення Стокгольмського арбітражу у справі «Нафтогаз» проти «Газпром», а також наголошено на тому, що Україна використовуватиме всі законні механізми для того, щоб змусити РФ імплементувати рішення арбітражу.

Було обговорено Звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу щодо визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні злочином геноциду Українського народу. У цьому контексті Послом було закликано словенську сторону розглянути можливість прийняття відповідного документа на парламентському рівні.

Посол поінформував про ситуацію на Сході України та приділив окрему увагу питанню стосовно необхідності започаткування операції ООН з підтримання миру на Донбасі.

Детально поінформовано словенську сторону про ситуацію на тимчасово окупованій українській території – АР Крим та м.Севастополь.