Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:54

Посол України М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі «Розвиток ЄС та інтереси Словенії»

29 березня, 12:03

28 березня Посол України М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі «Розвиток ЄС та інтереси Словенії», організованому Клубом колишніх словенських послів. Основним доповідачем  на згаданому заході був Голова Державних Зборів (Парламент) Словенії М.Брглез, який ознайомив присутніх з баченням подальшого співробітництва між Словенією та ЄС, а також окреслив перспективи розвитку організації у зв’язку із політичними процесами, які наразі відбуваються у світі. Окремий акцент було зроблено на правах людини, міграційній політиці, підкреслено важливість дотримання принципу верховенства права та поваги до європейських цінностей.

У контексті обговорення хімічної атаки у Великій Британії, зокрема  ситуації навколо видворення російських дипломатів, Посол привернув увагу, що у зв’язку із тим, що РФ грубо порушує як міжнародне право, так і права людини, необхідно консолідувати зусилля з метою протистояння агресору.

Також закликав Словенію приєднатися до тих країн, які вже прийняли рішення щодо оголошення персонами нон грата низки представників дипломатичного корпусу РФ.