Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:55

Посол М.Бродович взяв участь в І-й Національній конференції з інтернаціоналізації економіки Словенії

06 квітня, 16:16

6 квітня ц.р. Посол М.Бродович взяв участь у І-й Національній конференції з інтернаціоналізації економіки Словенії, яку організували Міністерство економічного розвитку та технологій Словенії, Торгово-промислова палата Словенії, Міністерство закордонних справ Словенії.

Конференцію відкрив вступною промовою Прем’єр-міністр Словенії М.Церар. Також виступили Міністри економічного розвитку та технологій З.Почівалшек, Міністр закордонних справ К.Ер’явець, Президент ТПП Словенії Б.Гор’юп.

Зазначена міжнародна платформа була використана Послом для обговорення з керівництвом МЗС Словенії, МЕРТ Словенії, ТПП Словенії запланованого на 11 травня ц.р. офіційного візиту Президента Республіки Словенія Б.Пахора в Україну, зокрема можливості включення до словенської делегації представників бізнес-кіл Словенії.

Під час панельних дискусій учасники обговорили сучасний стан словенської економіки та головні тренди її інтернаціоналізації. Окрема увага приділялася участі Міністерства закордонних справ Словенії у цьому процесі, зокрема ролі мережі дипломатично-консульських представництв, яку необхідно у подальшому розширювати, у першу чергу в країнах Африки та Азії.