Посольство України в Республіці Словенія

, Київ 11:55

Посол України Михайло Бродович взяв участь в І-му Креативному форумі Любляна

12 квітня, 16:49

12 квітня ц.р. Посол М.Бродович взяв участь у І-му Креативному форумі Любляна, який організували Міністерство закордонних справ Словенії, Муніципалітет міста Любляна, Стратегічний форум Блед та Представництво ЄС в Словенії.

Конференцію відкрив Міністр закордонних справ Словенії К.Ер’явець. У панельній дискусії взяли участь Міністр закордонних справ БіГ І.Црнадак, Єврокомісар з питань освіти, культури, молоді та спорту Т.Наврачич, заступник міністра закордонних справ Албанії Е.Джафай.

Під час панельної дискусії учасники обговорили багатостороннє співробітництво в регіоні Західних Балкан, економічні показники та головні проблемні питання регіону та шляхи їх вирішення, серед яких є працевлаштування молоді, відтік молодих кадрів з регіону, низький рівень комунікативних можливостей тощо.

У рамках заходу Посол М.Бродович мав можливість провести окрему розмову із заступником міністра закордонних справ Албанії Е.Джафаєм, під час якої відзначили позитивний вплив візиту Міністра закордонних справ Албанії в Україну Д.Бушаті 22 лютого ц.р. на активізацію двостороннього діалогу та досягнуті в ході візиту домовленості, зокрема щодо підготовки до укладання двосторонньої Угоди про вільну торгівлю.