• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Позачергові вибори Президента України
Опубліковано 01 квітня 2014, 11:23

25
травня
2014
08:00 - 23:59
неділя
Додати в календар 2014-05-25 08:00:00 2014-05-25 23:59:59 Europe/Kiev Позачергові вибори Президента України Шановні громадяни України!Повідомляємо, що 25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. Event organizer. [email protected]

При Посольстві України в Республіці Словенія утворена закордонна виборча дільниця № 900088.
Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування: приміщення Посольства України в Республіці Словенія, 1000, м.Любляна, вул.Теслова, 23 Переглянути на мапі
Межі дільниці: Республіка Словенія
У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутися за телефонами:
у робочі дні з 9.00 до 18.00 за номером телефону: +386 (1) 421 06 02
або на «гарячу лінію» Посольства +386 31 702 765
або на електронну адресу: [email protected]
Участь у голосуванні зможуть взяти громадяни України, які будуть включені до Списку виборців на закордонній виборчій дільниці. При собі необхідно буде мати дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

З МЕТОЮ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СПИСКУ ВИБОРЦІВ ОБЕРІТЬ ОДИН З НАСТУПНИХ ВАРІАНТІВ:
Варіант 1. Узяття на постійний або тимчасовий консульський облік з автоматичним включенням до Списку виборців.
Громадяни України, які перебувають або будуть узяті на постійний або тимчасовий консульський облік до 18 травня 2014 р., автоматично включаються до Списку виборців. 
Для узяття на постійний або тимчасовий консульський облік необхідно особисто подати до Посольства України в Республіці Словенія заяву, копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, копію дозволу та тимчасове або постійне проживання на території РС.

Варіант 2. Включення до списку виборців незалежно від перебування на консульському обліку.

Для включення до списку виборців без узяття на консульський облік громадянину України необхідно до 16 травня 2014 р. включно особисто подати заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо включено до Реєстру в іншому місці).

Заява особи, яка проживає чи перебуває за межами України, щодо включення до Державного реєстру виборців

Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця

Звертаємо увагу, що взяти участь у виборах можуть лише громадяни України, які включені до Списку виборців!

Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, та який перебуватиме в день виборів Президента України (повторного голосування), народних депутатів України, всеукраїнського референдуму на території України, приймається органом ведення Реєстру за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування, або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Заява виборця, який проживає чи перебуває в Україні, та перебуватиме в день виборів Президента України (повторного голосування), народних депутатів України, всеукраїнського референдуму за її межами, приймається органом ведення Реєстру за виборчою адресою заявника або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, з проханням тимчасово змінити місце його голосування на виборах Президента України (повторному голосуванні), народних депутатів України, всеукраїнському референдумі на іншу закордонну виборчу дільницю (дільницю для голосування), приймається органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Включення до Списку виборців у день виборів неможливе!

Додаткову інформацію щодо організації підготовки та проведення виборів, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном” за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», який працює в тестовому режимі.

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Звертаємо увагу, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux