Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Увага! Нові правила в'їзду в Словенію
Опубліковано 19 травня 2020 року о 16:50

З 17 травня 2020 в Словенії впроваджено нові правила перетину кордону.

Зокрема, особи, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання в країнах ЄС чи Шенгенської зони і не залишали територію ЄС більше ніж на 14 днів звільняються від проходження обов’язкового карантину при в’їзді в Словенію.

Громадяни Словенії та іноземці, які мають дозвіл на постійне проживання у Словенії, та отримали позитивний результат тесту на Covid-19 чи мають ознаки хвороби, отримають інструкції поліції щодо невідкладного звернення до особистого лікаря чи служб медичної допомоги.

Іноземцям, що не мають постійного дозволу на проживання в Словенії, які перед в’їздом до Словенії отримали позитивний результат тесту на Covid-19 або мають ознаки хвороби, буде відмовлено у в’їзді в Словенію.

Особи, які прибули з третіх країн зобов’язані будуть пройти 14-денний карантин після в’їзду до Словенії.

 Особи мають перебувати на карантині за адресою свого постійного або тимчасового проживання, особи, які не мають дозволу на постійне або тимчасове проживання в Словенії  - за адресою свого фактичного перебування. Витрати щодо перебування на карантині покриваються особою.

 Особи, які прибули з третіх країн з метою працевлаштування, зобов’язані будуть пройти 14-денний карантин за адресою, вказаною в гарантійному листі від роботодавця, який їм буде виданий перед в’їздом у Словенію. Роботодавець повинен гарантувати відповідні умови карантину разом з проживанням, харчуванням та заходами безпеки на період карантину, дотримуючись рекомендацій Національного інституту громадського здоров’я.

 Не підлягатимуть проходженню карантину:

 1. Особи, які впродовж того ж дня відвідуватимуть церемонію поховання близьких родичів в Словенії з наданням підтвердження щодо дати та часу церемонії;
 2. Особи, залучені до транспортування товарів до або з Словенії, а також транзитного перевезення вантажів до третіх країн, а також осіб, задіяних в транспортному секторі, які прямують до або з місця роботи, за умови надання відповідних сертифікатів та підтверджуючих документів;
 3. Власники дипломатичних паспортів.
 4. Особи, які здійснюють  послуги із життєзабезпечення, за наявності сертифікату відповідного міністерства.
 5. Члени рятувальних та медичних служб, поліції, пожежних бригад, особи, залучені до гуманітарного транспортування, які перетинають кордон у зв’язку з виконанням обов’язків.
 6. Особи, які впродовж одного дня перетинають територію Словенії транзитом.

Особам, які не матимуть змоги залишити територію Словенії через заходи, вжиті сусідніми країнами, буде відмовлено у в’їзді на територію Словенії.

Також будуть збережені обмеження та перевірки при перетині сухопутних кордонів з Австрією, Угорщиною, Італією, Хорватією з певними виключеннями для окремих категорій громадян на підставі двосторонніх домовленостей між країнами.

Нові пункти пропуску відкриті для міжнародного авіасполучення в аеропортах м. Любляна, м. Марібор та м. Порторож, а також міжнародного морського перевезення в м. Копер та Піран.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux