Посольство України в Республіці Словенія

Київ 12:14

Посол М.Ф.Бродович взяв участь у другій частині міжнародної конференції «Темна сторона місяця», у рамках якої вручено премію Олегу Сенцову

14 листопада 2018, 14:45

14 листопада ц.р. Посол М.Ф.Бродович взяв участь у другій частині міжнародної конференції «Темна сторона місяця», яка проходить в Любляні 13-15 листопада.

Конференцію відкрили Голова Національної Ради А.Ковшца, лідер опозиційної Словенської демократичної партії Я.Янша, Президент Платформи європейської пам’яті та сумління Л.Камінскі, представник Фонду Конрада Аденауера М.Ланге та Директор Наукового центру національного примирення Словенії А. Валіч Звер.

У рамках заходу було вручено премію Платформи європейської пам’яті та сумління українському режисеру та політичному в’язню Кремля Олегу Сенцову.

Висловлюємо вдячність міжнародній спільності за демонстрацію своєї солідарності з українськими політичними бранцями. Важливо змусити державу-агресора поважати права та свободи людини. Демократичне та правове суспільство не має стояти осторонь цієї проблеми сучасності.

Сподіваємося, що найближчим часом Олег Сенцов та всі інші люди доброї волі, які готові ціною свого власного життя відстоювати незалежність та європейське майбутнє України, будуть звільнені, а російська влада буде притягнена до відповідальності за скоєні злочини!