Посольство України в Республіці Словенія

Київ 12:24

Посол М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі, присвяченому 30-й річниці Конвенції з прав дитини

18 квітня, 11:22

17 квітня ц.р. Посол М.Ф.Бродович взяв участь у круглому столі, присвяченому 30-й річниці Конвенції з прав дитини, організованому Посольством Італії в Словенії та правовим факультетом Люблянського університету.

Захід відкрив Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ Словенії М.Церар, який у своїй промові наголосив на важливості надання допомоги дітям, які знаходяться у конфліктних зонах. У цьому контексті окремо відзначив результативність програми з надання психологічної реабілітації українським дітям, батьки яких загинули або були поранені в ході Революції гідності, або в зоні АТО на Сході України, яка на щорічній основі реалізовується за сприянням МЗС Словенії та Міжнародного Трастового Фонду (ITF) з підвищення рівня безпеки людини.

На полях заходу Посол провів зустріч з М.Цераром, під час якої висловив вдячність словенській стороні за надану допомогу, а також наголосив на важливості посилення гуманітарного співробітництва, задля забезпечення безпеки дітей, які потерпають від військової агресії РФ. Зі свого боку, М.Церар запевнив щодо продовження реалізації програми з надання реабілітаційної допомоги українським дітям.