Посольство України в Республіці Словенія

Київ 12:29

Посол М.Бродович взяв участь у 42-му засіданні Ради донорів Міжнародного трастового фонду (ITF)

23 квітня, 16:45

23 квітня ц.р. в м.Любляна Посол М.Бродович взяв участь у 42-му засіданні Ради донорів Міжнародного трастового фонду (ITF) з підвищення рівня безпеки людини.

Засідання було присвячене досягнутим протягом 20 років діяльності результатам, зокрема було представлено річний звіт за 2018 рік.

Протягом звітного періоду було продовжено курс реабілітації та протезування дівчинки з України Наталії Лафазан в реабілітаційному центрі «СОЧА», курс фізичної реабілітації хлопчика з України в дитячому госпіталі «Bethesda» в Угорщині, який став жертвою вибуху міни в лютому 2016 року, а також надана допомога в матеріально-технічному забезпеченні Українського науково-дослідного інституту протезування протезобудування та відновлення працездатності в м.Харків (країни-донори: Словенія, Ірландія, Японія та Угорщина).

Крім того, протягом 15-24 серпня 2018 року 80 дітей з України, батьки яких загинули або були поранені в ході АТО на сході України, а також діти з родин переселенців з Донецької та Луганської областей, пройшли психологічну реабілітацію та оздоровлення в дитячому таборі «Дебелі Ртіч» на березі Адріатичного моря в Словенії.

Від започаткування згаданої програми, у період з 2014 по 2018 рік,  Міжнародний Трастовий Фонд провів реабілітацію загалом для 402 дітей з України.