Захід був проведений з метою привернути увагу словенського та європейського суспільства до триваючої повномасштабної збройної агресії росії проти України, актів геноциду та екоциду проти Українського населення, зокрема до страшного злочину російських окупаційних військ - підриву дамби Каховської ГЕС.
Акція розпочалась навпроти будівлі словенського Парламенту. Згодом
учасники акції пройшли ходою центральними вулицями столиці Словенії, зупинившись для пікету біля посольства країни-агресора.
Захід привернув широку увагу словенських медіа. Інтерв'ю українських активістів увійшли до випуску вечірніх нових на головному телерадіомовнику Словенії "RTV Slovenia".
Вдячні всім учасникам вчорашнього заходу.
Слава Україні!

