• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Міжрегіональне співробітництво
Опубліковано 06 травня 2020 року о 11:52

Міжрегіональне співробітництво

Між Україною та Словенією активно розвивається міжрегіональне співробітництво в усіх сферах. Для України становить значний інтерес досвід Словенії у сфері децентралізації

Окрему увагу розвитку міжрегіонального співробітництва було приділено під час 8-го засідання Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва 11 лютого 2019 року в м.Київ.

11 лютого 2019 року Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л.Парцхаладзе провів зустріч із Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Республіки Словенія А.Кантарутті та членами словенської делегації. Під час зустрічі було обговорено можливе використання досвіду Республіки Словенія в сфері регіонального розвитку, енергоефективності та використання відновлюваних джерел. Сторони також обговорили можливості участі словенських компаній в тендерах, що проводяться в Україні.

12 лютого 2019 року відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г.Зубка з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Республіки Словенія А.Кантарутті та представниками словенської делегації.

Під час зустрічі було відзначено позитивні тенденції зростання обсягів взаємної торгівлі між країнами по всім позиціям протягом останніх років (імпорт/експорт) та активність словенського бізнесу, що бере участь в інвестиціях в Україну - виграє тендери, зокрема ті, що оголошуються муніципалітетами, суб’єктами місцевого самоврядування за проектами світового банку.

Протягом 2019 року було підписано 10 меморандумів між українськими областями.

За ініціативи Урядового офісу Словенії в рамках програми U-Lead протягом 2019 років відбулася серія навчальних візитів представників українських ОТГ з питань розвитку та політики європейської єдності до муніципалітетів Словенії.
Перелік угод:

18 листопада 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Березівською об'єднаною територіальною громадою (Одеська область, Україна) та Муніципалітетом Толмін (Словенія).

18 листопада 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Нижьньовербізькою об'єднаною територіальною громадою (Івано-Франківська область, Україна) та Муніципалітетом Брда (Словенія).

16 жовтня 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Устилюзькою об'єднаною територіальною громадою (Волинська область, Україна) та Муніципалітетом Юршинці (Словенія).

15 жовтня 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Монастирською місбкою радою (Тернопільська область, Україна) та Муніципалітетом Света Ана (Словенія).

14 вересня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Великоберезнянською об'єднаною територіальною громадою (Закарпатська область, Україна) та Муніципалітетом Шкофліца (Словенія).

12 вересня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Обухівською об'єднаною територіальною громадою (Київська область, Україна) та Муніципалітетом Гросуплє (Словенія).

27 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Біляївською об'єднаною територіальною громадою (Одеська область, Україна) та Муніципалітетом Веліка Поляна (Словенія).

29 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Бібрською міською радою (Львівська область, Україна) та Муніципалітетом Ленарт (Словенія).

29 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Заболотцівською сільською об'єднаною територіальною громадою (Львівська область, Україна) та Муніципалітетом Гайдіна (Словенія).

27 березня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Криничанською селищною ОТГ (Дніпропетровська область, Україна) та Муніципалітетом Логатец.


6 вересня 2018 року мер м.Копер Б.Поповіч у присутності Посла М.Бродовича та представників ЗМІ Словенії підписав Меморандум про співробітництво між Одеською ОДА та Муніципалітетом міста Копер, який набирає чинності з дати його підписання обома сторонами, тобто 6 вересня 2018 року. У м.Копер розташований єдиний в Словенії та найбільший в регіоні торговий порт «Luka Koper». Місто також сполучене новою сучасною трасою зі столицею країни Любляною, а також прибережними дорогами з італійським Трієстом і хорватською Істрією, що робить його важливим регіональним інфраструктурним хабом та перспективним для співробітництва з українськими компаніями, у т.ч. з Одеським морським портом.

2 липня 2018 року підписано Меморандум про співробітництво між Бучанською міською радою (Україна) та Муніципалітетом Шкофья Лока (Словенія).

22 лютого 2018 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Тячівською об'єднаною громадою та Муніципалітетом Мурска-Собота (Словенія). 

21 листопада 2018 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Полянською сільською об’єднаною територіальною громадою (Закарпатська область, України) та Муніципалітетом Пуцонці (Словенія).

22 листопада 2018 підписано Лист про наміри на співпрацю між Біляївською ОТГ (Одеська область, Україна) та Муніципалітету Велика Поляна (Словенія).

17 квітня 2012 року було підписано Угоду про встановлення партнерських відносин між Харковом та Марібором (Словенія).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux