• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Міжрегіональне співробітництво
Опубліковано 06 травня 2020 року о 11:52

Міжрегіональне співробітництво

Між Україною та Словенією активно розвивається міжрегіональне співробітництво в усіх сферах. Для України становить значний інтерес досвід Словенії у сфері децентралізації

За ініціативи Урядового офісу Словенії в рамках програми U-Lead протягом 2019 років відбулася серія навчальних візитів представників українських ОТГ з питань розвитку та політики європейської єдності до муніципалітетів Словенії.

З 2023 року діє двохрічна програма тренінгів від Центру європейської перспективи (Словенія) за підтримки U-LEAD  та фінансування з боку Уряду Словенії, під назвою "Відбудова України", в рамках якої українські громади мають можливість навчитись готувати грантові проекти для відбудови України, а також залучити до таких проектів своїх нових партнерів з Словенії.

Перелік угод:


2023 рік: підписано Меморандум про наміри співпраці між Гніванською об'єднаною територіальною громадою та общиною Домжале

2023 рік: підписано Меморандум про наміри співпраці між містом Дрогобич та общиною Храстнік

18 листопада 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Березівською об'єднаною територіальною громадою (Одеська область, Україна) та Муніципалітетом Толмін (Словенія).

18 листопада 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Нижньовербізькою об'єднаною територіальною громадою (Івано-Франківська область, Україна) та Муніципалітетом Брда (Словенія).

16 жовтня 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Устилюзькою об'єднаною територіальною громадою (Волинська область, Україна) та Муніципалітетом Юршинці (Словенія).

15 жовтня 2019 підписано Лист про наміри на співпрацю між Монастирською місбкою радою (Тернопільська область, Україна) та Муніципалітетом Света Ана (Словенія).

14 вересня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Великоберезнянською об'єднаною територіальною громадою (Закарпатська область, Україна) та Муніципалітетом Шкофліца (Словенія).

12 вересня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Обухівською об'єднаною територіальною громадою (Київська область, Україна) та Муніципалітетом Гросуплє (Словенія).

27 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Біляївською об'єднаною територіальною громадою (Одеська область, Україна) та Муніципалітетом Веліка Поляна (Словенія).

29 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Бібрською міською радою (Львівська область, Україна) та Муніципалітетом Ленарт (Словенія).

29 травня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Заболотцівською сільською об'єднаною територіальною громадою (Львівська область, Україна) та Муніципалітетом Гайдіна (Словенія).

27 березня 2019 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Криничанською селищною ОТГ (Дніпропетровська область, Україна) та Муніципалітетом Логатец.

6 вересня 2018 року підписано Меморандум про співробітництво між Одеською ОДА та Муніципалітетом міста Копер. 

2 липня 2018 року підписано Меморандум про співробітництво між Бучанською міською радою (Україна) та Муніципалітетом Шкофья Лока (Словенія).

22 лютого 2018 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Тячівською об'єднаною громадою та Муніципалітетом Мурска-Собота (Словенія). 

21 листопада 2018 року підписано Лист про наміри на співпрацю між Полянською сільською об’єднаною територіальною громадою (Закарпатська область, України) та Муніципалітетом Пуцонці (Словенія).

22 листопада 2018 підписано Лист про наміри на співпрацю між Біляївською ОТГ (Одеська область, Україна) та Муніципалітету Велика Поляна (Словенія).

17 квітня 2012 року було підписано Угоду про встановлення партнерських відносин між Харковом та Марібором (Словенія).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux