Сьогодні посол Михайло Бродович провів зустріч з Державним секретарем МЗС Словенії Станіславом Рашчаном.
Висловлено вдячність словенській стороні за незмінність позиції у питаннях підтримки територіальної цілісності України, європейських перспектив нашої держави, а також у контексті імплементації українською владою комплексного пакету реформ.
Обговорено двосторонній політичний діалог, зокрема у контексті організації заходів у найближчій перспективі. Позитивно відзначено торговельно-економічне співробітництво, а саме те, що протягом 2020 р. показники збільшилися на 3%, а протягом першого півріччя 2021 р. – на 19%.
Здійснено обмін думками щодо двостороннього регіонального співробітництва. Відзначено співпрацю між українськими та словенськими громадами у рамках U-Lead з Європою, а також особистий внесок Станіслава Рашчана, який був безпосереднім координатором заходів від МЗС Словенії.
Окрема увага була приділена запланованому на 23 серпня ц.р. інавгураційному Саміту Кримської платформи. Наголошено на тому, що українська сторона розраховує на представленість Словенії на найвищому політичному рівні.