Висловлюємо щиру вдячність Уряду Республіки Словенія за виділення 500 000 євро на підтримку енергетичного сектору України.
Цей внесок — це значно більше, ніж просто фінансова допомога. Це світло в операційних наших лікарень, тепло в оселях українців та реальна підтримка для родин, які попри всі виклики з надією дивляться у завтрашній день.
У час, коли українська енергетична інфраструктура щодня стає ціллю для ворожих атак, такий жест від наших партнерів є життєво необхідним.
Це щирий прояв солідарності та справжньої дружби, що підтверджується не деклараціями, а реальними справами.
Дякуємо Словенії за те, що стоїте пліч-о-пліч з українським народом у цей надскладний період!
Повний текст заяви Уряду Республіки Словенія доступний за посиланням: