Вітаємо українських спортсменів, які гідно представили Україну на чемпіонаті та здобули для своєї країни чергову перемогу - 2 срібні медалі в категорії жіночого каноє!
Українська спортсменка Вікторія Ус здобула першу медаль у 2023 році на рівні Кубка світу у веслувальному слаломі. Веслувальниця виборола "срібло" у каное-слаломі.
У Словенії лідерка збірної України з веслування проводила змагання напередодні старту Європейських ігор 2023 року. У Тацені Ус вийшла до фіналу змагань в каное. Відтак, Вікторія претендувала на першу нагороду на рівні Кубка світу у 2023 році.

