Посольство України в Республіці Словенія щиро вітає наших військових спортсменів з яскравими перемогами та здобутими медалями в рамках участі в 2-му чемпіонаті світу зі скелелазіння серед військовослужбовців під егідою Міжнародної ради військового спорту (СISM), який відбувся у період з 19 по 24 червня 2023 року в м.Копер, Республіка Словенія.
До змагань залучилися біля 90 учасників з 11 країн світу.
Вдало виступила команда Збройних Сил України сформована на базі 9
спортивного клубу (м.Одеса) Міністерства оборони України.
Так, переможцем чемпіонату світу в змаганнях на швидкість став Костянтин Павленко, з повторенням рекорду CISM з результатом 5.43 сек.
У цьому ж виді змагань серед жінок срібну нагороду здобула Софія Гладка.
Бронзову медаль серд чоловіків завоював Ярослав Ткач, який встановив новий рекорд СISM (5.43 сек) у забігу за 3 місце.
У загальнокомандному заліку за підсумками трьох змагальних видів (трудність, швидкість, болдерінг) команда України посіла 3 місце.
Пишаємось українськими воїнами-спортсменами, які гідно представили Україну серед кращих атлетів світу!
Слава Україні!
